Dlaczego my ?

Studia to trudny okres zdobywania wiedzy, nabywania umiejętności, ale także wspaniała, niepowtarzalna przygoda życia - to najpiękniejszy okres w życiu!!

Wyznacznikiem jakości kształcenia są nie tylko kompetencje kadry naukowo-dydaktycznej czy prawidłowa organizacja toku studiów, ale także ciepła, serdeczna atmosfera panująca na kierunku Mechatronika, co podkreślają obecni studenci, jak i nasi absolwenci. Rozpoczynając pierwszy rok studiów, będziesz czuł się tu dobrze.

Istnieje możliwość poszerzania swojej wiedzy zarówno na zajęciach, jak i podczas konsultacji, a gdy zajdzie taka potrzeba, pomagamy również drogą elektroniczną. W trakcie zajęć główny nacisk kładziemy na zrozumienie oraz praktyczne zastosowanie omawianych zagadnień. Pokazujemy głównie drogę do rozwiązania zadania, a nie tylko sam wynik działań. U nas nauczysz się analitycznego myślenia.

Efektywność kształcenia nie polega na liczbie wydanych dyplomów, lecz na liczbie zatrudnionych absolwentów. Uczelnie powinny być inkubatorami przedsiębiorczości, a nie bezrobocia. Tej maksymie podporządkowana jest nasza strategia. Specjalizujemy się w obszarze wiedzy dotyczącej Mechatroniki, w skład której wchodzą takie dziedziny jak: mechanika, elektronika, informatyka czy automatyka, dlatego zapisując się do Nas zwiększasz szansę na otrzymanie dobrej pracy.

Duży nacisk kładziemy, aby absolwenci kierunku Mechatronika posiadali umiejętność korzystania z wiedzy w pracy i życiu codziennym, komunikowania się z otoczeniem i aktywnego uczestnictwa w pracy grupowej. By dysponowali także znajomością metodyki badawczej oraz zarządzania zespołami ludzkimi w środowiskach przemysłowych.

Z nami warto studiować na kierunku Mechatronika, ponieważ stwarzamy dobre warunki do nauki. Dysponujemy dobrymi akademikami i obiektami sportowo-rekreacyjnymi, co sprawia, że dajemy studentom także dobre warunki do odpoczynku i normalnego życia. Do każdego z nas w każdej chwili możesz przyjść i poprosić o radę lub po prostu powiedzieć o swoich problemach

Autorytet Uniwersytetu Śląskiego jest doskonale znany w całej Polsce. Jesteśmy uczelnią, która corocznie zajmuje wysokie lokaty w rankingach uniwersytetów. Dlatego nasze studia to najlepszy certyfikat dla Twojej przyszłości, a wykształcenie, które u nas otrzymasz to bilet na wyższy poziom. Zapraszamy do studiowania na kierunku Mechatronika.

Wiedza, którą z nami zdobędziesz pozwoli Ci w przyszłości na realizacje Twoich marzeń.

ZMIENIAJ SWOJE ŻYCIE RAZEM Z NAMI!

Poprosiliśmy naszych studentów, by wypowiadając się o zaletach studiowania na kierunku Mechatronika zaprosili Was do nas. Oto najczęściej pojawiające się wypowiedzi:

Lokalizacja

Jest idealna. Dojedziesz do nas autobusem i tramwajem i to pod same drzwi uczelni! Zrelaksujesz się w pobliskim parku. Masz blisko do centrum miasta, do obiektów sportowych i rekreacyjnych a także do pobliskich akademików.

Kompletna darmocha

U nas studiujesz ZA DARMO. Jak się troszkę postarasz, to jeszcze My będziemy Ci płacić za to, że u nas studiujesz i osiągasz dobre wyniki w nauce!

Fajne chłopaki u nas studiują!

I dziewczyny też! Nie na darmo mówi się, że studia to najpiękniejszy okres w życiu. Tu powstają wspaniałe przyjaźnie. Ja poznałam tu swojego cudownego męża.